Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu cestovní kanceláře Go2
Firma Go2 s.r.o.
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

Administrativní práce

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu cestovní kanceláře Go2.

Předpokládaná náplň práce:
➔ administrativní podpora / sepisování smluv o zájezdu na základě iniciálu od klienta/,
sjednávání pojištění…./
➔ tvorba voucherů /ubytování, transfery, služby/ pro jednotlivé destinace dle potřeby
➔ zadávání nových zájezdů na web / naše weby si kompletně spravujeme sami - tj.
texty, obrázky, odkazy atd
➔ zadávání informací do online katalogů
➔ příprava dokumentů dle potřeby / př. vízové povinnosti, předodletové informace, info k
přestupům /
➔ obecně se jedná o velmi různorodé činnosti v rámci fungování CK, každý si najde to
svoje

Místo výkonu: kancelář v Praze, ale možnost práce z domu

Nabízíme:
- možnost home office
- dlouhodobou spolupráci (možnost částečného i plného úvazku), správné osobě vyjdeme
vstříc
- práce v mladém kolektivu
- dobré finanční ohodnocení

Požadujeme:
- samostatnost
- pečlivost
- vůli učit se novým věcem
- orientace na detail
- selský rozum a dobrý postřeh
- vlastní iniciativa a invence
- dobré komunikační schopnosti

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, neváhejte se na mne obrátit.
Kontakt: Ivana Hrbková: ivana.hrbkova@ckgo2.cz +420 777 767 662

Platnost do 15. 7. 2018
Vytvořena 12. 6. 2018
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Cestovní ruch prezenční
Cestovní ruch kombinovaná

Přílohy

INZERAT student (2).pdf (193 kB)