Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice IPS specialista pro Terénní tým Brno Jihovýchod
Firma Práh jižní Morava, z.ú.
Místo výkonu práce Štěpánská 303/2, Brno – Trnitá
Nástup možný od 23. 7. 2024
Popis

Nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

IPS specialista pro Terénní tým Brno Jihovýchod

Na úvazek 0,75

Co Vás čeká:

  • přímá práce s klienty v oblasti práce (tvorba životopisu, příprava klientů pro pracovní pohovor, jednání se zaměstnavateli, komunikace s ÚP, doprovody klientů na pracoviště)
  • účast na platformách IPS v Praze
  • vedení skupinových aktivit Job club
  • vedení požadované dokumentace spojené s přímou péčí o klienta
  • individuální plánování aktivit spojených s podporou klienta
  • spolupráce v sociálně zdravotním týmu

Co od Vás očekáváme my:

  • výhodou vyšší odborné vzdělání sociálního zaměření, ale min. SŠ s maturitou
  • odborná způsobilost k výkonu práce pracovníka v sociálních službách (§ 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)*možnost doplnit při zaměstnání
  • zkušenost na pozici obdobného charakteru výhodou
  • odolnost vůči psychické zátěži a stresu
  • empatii a vnímavost vůči potřebám klientů
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • komunikační a organizační schopnosti
  • profesionální a příjemné vystupování
  • důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • ochota učit se novému a dále se vzdělávat
  • uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)
  • ŘP sk. B.
  • Pozice je vhodná i pro OZP

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí jedinečné, stabilní organizace s dlouholetou tradicí
  • zajímavou, různorodou a smysluplnou práci
  • mzdu a odměny odpovídající pracovní pozici, standardu a kvalitě odvedené práce
  • 25 dnů dovolené na zotavenou (dle výše úvazku)
  • vzdělávací kurzy, školení, možnost individuálních odborných stáží v našich partnerských zařízeních
  • příležitost podílet se na nové koncepci podpory osob s duševním onemocněním
  • podporu externího supervizora
  • Café Práh - Galerie Vaňkovka Brno (možnost čerpání zvýhodněných služeb v Café Práh)
  • nákup výrobků chráněných dílen za zvýhodněné ceny
  • účast na společenských akcích pořádaných Práh jižní Morava (výstavy, divadlo, koncerty…)

Kde budete pracovat:

  • pro TT Brno JV Štěpánská 2, Brno
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o pozici nám zašlete strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: personalni@prahjm.cz Do předmětu uvádějte celý název pracovní pozice.

Máte-li zájem o více informací o této pozici, neváhejte nás kontaktovat:

Mgr. Terezie Gargulová, DiS.
vedoucí Terénního týmu Brno jihovýchod

Tel: 730 141 357

Platnost do 23. 8. 2024
Vytvořena 23. 7. 2024
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Sociální práce v péči o duševní zdraví kombinovaná
Zdravotně sociální péče prezenční
Zdravotně sociální péče kombinovaná
Zdravotně sociální pracovník prezenční
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná

Přílohy