Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice RECEPČNÍ V HOTELU - ZÁMEK TŘEŠŤ
Firma Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
Místo výkonu práce TŘEŠŤ
Nástup možný od 1. 6. 0024
Popis

Středisko společných činností AV ČR, vypisuje výběrové řízení na pozici:

RECEPČNÍ – ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ

Hledáme nového člena do našeho týmu hotelové recepce, který zajistí její profesionální chod a také nezapomenutelný zážitek z pobytu pro naše hosty.

Pokud máte výborné komunikační dovednosti a smysl pro detail, můžete být právě vy tím, koho hledáme. Vítáme i absolventy, se kterými se rádi podělíme o své zkušenosti.

Co bude Vaším úkolem:

  • Zajištění chodu recepce, denní i noční směny
  • Bezchybný check-in a check-out, vyúčtování služeb
  • Zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému
  • Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
  • Vyřizování telefonních dotazů, vyřizování vzkazů klientům a spolupracovníkům
  • Evidence všech požadavků a přání hostů a zajištění jejich splnění v požadované kvalitě

Jak si představujeme nového kolegu:

  • SŠ/VŠ vzdělání, pozice vhodná i pro absolventy
  • Znalost práce na PC
  • Příjemné vystupování a pro-zákaznický přístup
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost ostatních cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • Režim krátký/dlouhý týden
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek na 1 rok s možností prodloužení
  • nástupní mzda 23 - 25 tis.
  • Stálá mzda + 5% odměny; příplatky, zázemí stabilní instituce
  • +3 500 Kč ke mzdě na stravenkové kartě
  • Benefity v rámci hotelové sítě (speciální ceny na produkty a ubytování)
  • Vzdělávání – kurzy, jazyky, školy
  • Péče o děti – příspěvky na zájmovou činnost, rekreace a tábory
  • Multisport karta
  • Férové jednání se zaměstnanci

Nástup je možný dle dohody.

Zašlete nám prosím stručný životopis v češtině.

Těšíme se na spolupráci.

Platnost do 30. 6. 2024
Vytvořena 6. 5. 2024
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Aplikovaná informatika prezenční
Aplikovaná informatika kombinovaná
Finance and Management prezenční
Aplikované strojírenství prezenční
Aplikované strojírenství kombinovaná
Cestovní ruch prezenční
Cestovní ruch kombinovaná
Sociální práce v péči o duševní zdraví kombinovaná
Finance a řízení prezenční
Finance a řízení kombinovaná
Komunitní péče v porodní asistenci kombinovaná
Počítačové systémy prezenční
Počítačové systémy kombinovaná
Všeobecná sestra prezenční
Všeobecná sestra kombinovaná
Zdravotně sociální péče prezenční
Zdravotně sociální péče kombinovaná