Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Včasný intervent ve službě Krizová pomoc
Firma Práh jižní Morava, z.ú.
Místo výkonu práce Štěpánská 303/2, Brno – Trnitá
Nástup možný od 26. 4. 2024
Popis

Nyní hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici:

Včasný intervent ve službě Krizová pomoc

na plný úvazek

Co Vás čeká:

Práce s klienty a jejich sítí, kteří se nachází v krizi.

  • podpora běžného fungování klientů, kteří se nachází v krizové situaci, v jejich přirozeném prostředí: např. při přechodu z institucí do domácího prostředí, v rodině, při náročných životních situacích, doprovody klientů
  • přímá práce s klienty na principu otevřeného dialogu, prostřednictvím síťových setkání
  • úzká spolupráce s psychiatrem, psychologem, odborníky a rodinou klienta
  • návštěvy v psychiatrických nemocnicích
  • vedení požadované dokumentace spojené s přímou péčí o klienta
  • podpora osob s duševním onemocněním v procesu zotavování se na základě vlastního příkladu a své motivace
  • komunikace s rodinami a jinými blízkými osobami lidí s duševním onemocněním

Co od Vás očekáváme my:

  • odborná způsobilost k výkonu práce pracovníka v sociálních službách (§ 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)*možnost doplnit při zaměstnání
  • zkušenost s prací s naší cílovou skupinou (osoby v krizi, osoby s duševními obtížemi)
  • odolnost vůči psychické zátěži a stresu
  • empatii a vnímavost vůči potřebám klientů
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • komunikační a organizační schopnosti
  • profesionální a příjemné vystupování
  • důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • ochota učit se novému a dále se vzdělávat
  • uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)
  • chuť pracovat s lidmi s duševním onemocněním a podporovat je

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí jedinečné, stabilní organizace s dlouholetou tradicí
  • zajímavou, různorodou a smysluplnou práci
  • mzdu a odměny odpovídající pracovní pozici, standardu a kvalitě odvedené práce
  • práce na úvazek 1,0 tj 40 hodin za týden
  • 25 dnů dovolené na zotavenou
  • mobilní telefon, notebook, možnost práce na home office
  • vzdělávací kurzy, školení, možnost individuálních odborných stáží v našich partnerských zařízeních
  • příležitost podílet se na nové koncepci podpory osob s duševním onemocněním
  • podporu externího supervizora
  • Café Práh - Galerie Vaňkovka Brno (možnost čerpání zvýhodněných služeb v Café Práh)
  • nákup výrobků chráněných dílen za zvýhodněné ceny
  • účast na společenských akcích pořádaných Práh jižní Morava (výstavy, divadlo, koncerty…)
  • … a v neposlední řadě příjemný kolektiv, který vždy rád pomůže a poradí novému kolegovi nebo kolegyni

Kde budete pracovat:

  • Pracoviště: Štěpánská 2, Brno
  • Působnost Brno
  • Termín nástupu dle domluvy

V případě zájmu o pozici nám zašlete strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: personalni@prahjm.cz Do předmětu uvádějte celý název pracovní pozice.

Máte-li zájem o více informací o této pozici, neváhejte nás kontaktovat:

Nadia El Sabbaghová

Garant terénních a ambulantních služeb Brno
Tel: +420 731 410 750

Platnost do 26. 6. 2024
Vytvořena 26. 4. 2024
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Sociální práce v péči o duševní zdraví kombinovaná
Zdravotně sociální péče prezenční
Zdravotně sociální péče kombinovaná
Zdravotně sociální pracovník prezenční
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná

Přílohy