Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Konzultant_Pelhřimov
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

NABÍDKA PRACOVNÍHO MÍSTA

Pracovní konzultant týmu podpory v zaměstnávání Pelhřimov
FOKUS Vysočina, z.ú.

Do týmu podpory v zaměstnávání v Pelhřimově hledáme pracovního konzultanta, který by se s námi podílel na poskytování a rozvoji sociální služby pro lidi s duševním onemocněním. Naše služby vytváříme dle současných trendů a aktivně se podílíme na změně systému péče o duševní zdraví v ČR.

Co můžete čekat?

  • zajímavou a různorodou práci v rámci multidisciplinárního týmu
  • práci v respektované organizaci v prostředí přátelského kolektivu
  • práci pod supervizí a možnost dalšího vzdělávání
  • práci na 1,0 úvazek
  • 25 dnů dovolené
  • nástupní plat 29 000,-Kč
  • služební notebook, telefon

Co očekáváme my?

  • vzdělání odpovídající požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, §110
  • schopnost týmové spolupráce
  • flexibilita, kreativita, aktivní přístup a zájem, schopnost samostatné a zodpovědné práce
  • aktivní přístup v rámci mapování trhu práce a kontakt se zaměstnavateli
  • hlavní pracovní náplň: přímá práce s klienty s duševním onemocněním a jednání se zaměstnavateli
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost
  • pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení

Životopis a motivační dopis zašlete na mail milena.necasova@fokusvysocina.cz.

Nástup možný ihned. Bližší informace na tel: 774 151 497.

Platnost do 30. 6. 2022
Vytvořena 12. 5. 2022
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Zdravotně sociální pracovník prezenční
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná

Přílohy