Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Ajťáky a Ajťačky na pozici IT specialista do DATOVÉHO CENTRA VYSOČINA
Firma OptoNet Communication, spol. s r.o.
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

Firma:

OptoNet Communication, spol. s r.o.

Popis pozice:

Hledáme zapálené Ajťáky a Ajťačky na pozici IT specialista do DATOVÉHO CENTRA VYSOČINA v oborech:

  • Síťová architektura
  • Programátor networkingu
  • Aplikovaná informační technologie

Kdo jsme:

Společnost OPTOKON a. s. založila v roce 2007 dceřinou společnost OptoNet Communication spol. s r.o. za účelem efektivního poskytování komplexního portfolia telekomunikačních a datových služeb především pro firemní zákazníky s využitím vlastní optické infrastruktury a nejmodernějších technologických zařízení. Evolučním vývojem je vybudování a provozování moderního DATOVÉHO CENTRA VYSOČINA postaveného ve špičkové technologické úrovni dle designu TIER IV.

Co nabízíme:

  • Atraktivní práci v týmu za atraktivní odměnu
  • Flexibilitu – pružnou pracovní dobu
  • Profesní a osobní rozvoj – vědomosti Vám nikdo nevezme
  • Moderní kanceláře nového objektu DATOVÉHO CENTRA VYSOČINA
  • Společné akce s celým týmem - akční teambuilding a možná i něco navíc

Co očekáváme:

  • Aktivní přístup a chuť pracovat v dynamickém oboru
  • Základní znalosti IT problematiky z oblasti programování a networkingu
  • Odbornou znalost dle vyhlášky 50/1978 Sb., pracujeme s SW i HW
  • Řidičské oprávnění sk. B - budete pracovat v týmu i samostatně

Pracoviště: Jihlava

Kontakt:

Tel.: +420 774 645 123

E-mail: prosecky@optonet.cz

Adresa: OptoNet Communication, spol. s r.o., Červený Kříž 250, 586 01 Jihlava

Platnost do:  31.12.2021

Platnost do 31. 12. 2021
Vytvořena 12. 11. 2021
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Aplikovaná informatika prezenční
Aplikovaná informatika kombinovaná
Aplikované strojírenství prezenční
Aplikované strojírenství kombinovaná
Počítačové systémy prezenční
Počítačové systémy kombinovaná
Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi prezenční
Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi kombinovaná

Přílohy