Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Obchodní manažer pro ČR a SK
Firma PREMIUM PELLETS s.r.o.
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

PREMIUM PELLETS s.r.o.

nabízí pracovní pozici:

Obchodní manažer pro ČR a SK

Koho hledáme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á rozšíří náš obchodní tým v prodeji pelet na českém a slovenském trhu.

Pracovní náplň:

  • Aktivní vyhledávání nových klientů pro topné pelety (český, slovenský trh).
  • Aktivní vyhledávání nových klientů pro podestýlkové pelety (český, slovenský trh).
  • Analýza trhu a prodejních příležitostí.
  • Plnění obchodních plánů a analýza výsledků prodeje.
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomie, obchod, dřevozpracujícího průmyslu).
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook).
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Samostatnost při práci a aktivní pracovní nasazení.
  • Řidičský průkaz skupiny „B“.
  • Znalost anglického nebo německého jazyka.
  • Čistý výpis z rejstříku trestů.
  • Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost.

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou práci na trvalý pracovní poměr v perspektivní firmě.
  • Základní plat + provize z aktivního prodeje.
  • Firemní mobilní telefon.
  • Firemní automobil.

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis na email: pavlik@premiumpellets.cz. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme

Platnost do 31. 12. 2021
Vytvořena 4. 11. 2021
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Finance and Management prezenční
Cestovní ruch prezenční
Cestovní ruch kombinovaná
Finance a řízení prezenční
Finance a řízení kombinovaná
Počítačové systémy prezenční
Počítačové systémy kombinovaná

Přílohy