Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Zdravotnický pracovník 350 Kč/h
Firma Ordinace Ruzyně, s.r.o.
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

Zdravotnický pracovník 350 Kč/h

  • Mzda: 350,- /hod.
  • Místo: Brno-střed
  • Otevírací doba: po-ne 8-18.00
  • Smlouva: DPP

Hledáme posilu do zdravotnického týmu! Ku příkladu zdravotní sestry, záchranáře, mediky. Jedná se o krátkodobý přivýdělek.

Náplň práce:

  • práce s lidmi
  • antigenní a PCR testování pomocí testů Wondfo, které jsou platné v celé EU

Požadujeme:

  • status zdravotníka
  • kvalifikaci (maturitu oboru praktická sestra, dokončený stupeň vzdělání např. u záchranářů apod.)
  • komunikaci na úrovni
  • organizační schopnosti
  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • krátkodobý přivýdělek, odměna 350 KČ čisté mzdy na hodinu
  • možnost rozšíření praktických zkušeností
  • flexibilní domluvu na směnách
  • smysluplnou práci, která přináší výsledek
  • zajištění ochranných pomůcek samozřejmostí

Pokud jsme Vás zaujali nebo chcete podrobnější informace, kontaktujte nás přes našeho zástupce na emailu: barbara.fejfarova@seznam.cz

Pozn. Brigádu zaštituje společnost Ordinace Ruzyně, s.r.o. se sídlem Stochovská 530/43, Praha 6-Ruzyně, 161 00, IČO: 29139597, web: www.mmtesting.cz

Platnost do 31. 7. 2021
Vytvořena 10. 6. 2021
Tagy brigáda

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Všeobecná sestra prezenční
Všeobecná sestra kombinovaná
Porodní asistentka prezenční
Porodní asistentka kombinovaná

Přílohy