Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice ÚČETNÍ_JIHLAVA
Firma Dům dětí a mládeže Jihlava, příspěvková organizace
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

Do našeho týmu Domu dětí a mládeže Jihlava
hledáme posilu na pozici
MZDOVÁ ÚČETNÍ
 nástup ihned
 práce na dobu neurčitou
 jednosměnný provoz
 40 hodin týdně
 mzda dle platových tabulek a získané praxe
 benefity
- el. stravenka, zvýhodněný tarif volání, pět týdnů dovolené, pružná pracovní doba, práce v příjemném prostředí a kolektivu
 náplň práce
- zajištění komplexního zpracování mezd - vedení mzdové agendy
- vedení osobních spisů zaměstnanců
- komunikace s orgány státní správy
- účetní - evidence běžných položek
- zápis přijatých, vydaných faktur, pokladních dokladů, majetku
- inventarizace
- administrativní práce, archivace
- spolupráce na tvorbě a aktualizaci vnitřních účetních předpisů
- další činnost dle potřeb organizace
 požadavky
- logické myšlení, preciznost, loajalita, flexibilita
- samostatnost, spolehlivost, ochota pracovat a učit se
- organizační schopnosti, ochota pracovat v týmu
- analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny
- znalosti MS Office - především MS Excel, Word
- praxe v programu PERM a GORDIC výhodou
- trestní bezúhonnost
V případě zájmu pracovat v našem kolektivu nejdříve zašlete strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na moravcova@ddmjihlava.cz, kontaktní osoba: Silvie Moravcová

Platnost do 30. 6. 2021
Vytvořena 26. 5. 2021
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Finance and Management prezenční
Cestovní ruch prezenční
Cestovní ruch kombinovaná
Finance a řízení prezenční
Finance a řízení kombinovaná

Přílohy