Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Prodejce zájezdů/pobytů_Jihlava
Firma TIPATOUR zájezdy, s.r.o.
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

Aktuálně hledáme pracovníka na  pracovní pozici na naší pobočku v Jihlavě na Masarykovo nám. 9. Hledáme prodejce zájezdů/pobytů. Nástup od 1.7.2021.

Náplň práce:

Komunikace s klienty - osobně, telefonicky a e-mailem

Zpracování nabídek a rezervací zájezdů.

Požadujeme:

Flexibilita, samostatnost, spolehlivost. Praxe v cestovním ruchu výhodou.

Platové podmínky: 18.500 Kč – 25.000 Kč

E-mail na zasílání životopisu – marketa@tipatour.cz, informace na čísle 602 517 122

Pokud máte možnost to u Vás ve škole zveřejnit budeme rádi.

Děkujeme

Markéta Kreuzová

Tipatour Zájezdy, s.r.o.

Platnost do 30. 6. 2021
Vytvořena 24. 5. 2021
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Cestovní ruch prezenční
Cestovní ruch kombinovaná

Přílohy