Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK_JIHLAVA
Firma VOR Jihlava, z.ú.
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

Centrum duševního zdraví Jihlava, VOR Jihlava, z.ú.

Do týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici: Sociální pracovník.

Nástup dle dohody

Popis pozice:
Pracovník bude členem multidisciplinárního týmu Centra duševního zdraví Jihlava a bude poskytovat podporu dospělým lidem s duševním onemocněním na jejich cestě zotavení terénní i ambulantní formou. Jedná se o týmovou práci na plný úvazek.
Místem výkonu práce je okres Jihlava.

Nabízíme:
Profesionální, tvůrčí a zodpovědnou práci v přívětivé organizaci, péči o osobní a kvalifikační růst, pravidelnou supervizi.

Požadujeme:

  • Vzdělání dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Znalost práce s MS Office na uživatelské úrovni.
  • Bezúhonnost.
  • Zájem o práci s klienty vážně duševně nemocnými a jejich rodinami.

Prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu e-mailem na adresu – i.navrkalova@pnj.cz nebo poštou na adresu: CDZ Jihlava, Komenského 36, 586 01 Jihlava.
Zájemce budeme kontaktovat a zvát k osobnímu jednání.

S poskytnutými údaji bude organizace nakládat v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Platnost do 31. 7. 2021
Vytvořena 14. 5. 2021
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Zdravotně sociální pracovník prezenční
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná

Přílohy