Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Kontaktní pracovník/ce v terénu
Firma SEMIRAMIS z. ú.
Popis

NOVÉ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU/KOLEGYNI
Laxus z.ú.
Centrum terénních programů Královéhradeckého kraje vypisuje výběrové řízení na pozici:
KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/CE V TERÉNU
Úvazek: 1,0
Počet volných míst: 2
Nástup: dle domluvy
Pracoviště: Hradec Králové a obce Královéhradeckého kraje
Pozice kontaktního pracovníka v terénu představuje smysluplnou práci vhodnou pro ty, kdo mají chuť získat nové a nevšední zkušenosti a zároveň jsou odolní vůči stresu a dobře zvládají práci v dynamickém prostředí. V našem centru pracujeme s uživateli drog na minimalizaci rizik spojených s užíváním návykových látek a společně tak přispíváme k ochraně veřejného zdraví. S klienty se setkáváme v jejich přirozeném prostředí, a proto se pohybujeme téměř po celém Královéhradeckém kraji.
Centrum terénních programů je součástí stabilní a profesionální organizace Laxus z.ú., která díky šíři svého zaměření umožňuje svým zaměstnancům vyzkoušet si práci napříč službami organizace, a získat tak pestré pracovní zkušenosti. Zaměstnanci jsou podporováni v dalším vzdělávání a kariérním rozvoji. Péče o ně a jejich osobní i profesní růst je zajištěna i pravidelnými intervizemi a supervizemi.
Noví zaměstnanci prochází podpůrným adaptačním a zaváděcím programem, během něhož jsou postupně seznámeni s důležitými informacemi vázajícími se k výkonu práce terénního pracovníka v Laxus z.ú. Během zkušební doby novým zaměstnancům vypomůže vedoucí centra a přidělený garant zavádění.
Uchazeči o pozici pracovníka Centra terénních programů musí být starší 21 let, mít vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání (i probíhající), schopnost komunikace s lidmi, vyjasněný vztah k drogám a aktivní dovednost řízení (ŘP skupiny B).
Každý zájemce zašle:
 profesní životopis
 motivační dopis
V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 18. 9. 2020 výše požadované dokumenty na email: vartanian@laxus.cz. Po splnění formálních požadavků budete pozváni na osobní pohovor. Termín bude upřesněn.

Platnost do 18. 9. 2020
Vytvořena 31. 8. 2020
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná
Zdravotně sociální pracovník prezenční

Přílohy