Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice VČELKA sociální služby, o. p. s.
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

Nabídka dohody o provedení práce

VČELKA sociální služby, o. p. s.

z důvodu zvyšování poptávky našich služeb hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici:

Terénní pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka) střediska Jihlava na DPP.

Posláním služby je zachovat seniorům a zdravotně postiženým občanům pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zlepšovat jejich soběstačnost a zachovávat a dle individuálních možností i rozvíjet psychické i fyzické schopnosti.

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ TÝMU V ROZVÍJEJÍCÍ SE ORGANIZACI?

CHCETE BÝT UŽITEČNÍ A POMÁHAT DRUHÝM?

CHCETE MÍT Z ODVEDENÉ PRÁCE DOBRÝ POCIT?

PAK NEVÁHEJTE A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

Náplň práce:

- péče o klienty v jejich přirozeném prostředí

- pracovník v sociálních službách svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů

Požadujeme:

- empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem

- schopnost práce v týmu

- ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době

- bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost

- dokončené základní vzdělání

- aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek)

Praxe vítaná ale není podmínkou (rádi zaučíme)

Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel

Nabízíme:

- pružnou pracovní dobu

- jistotu pracovního poměru ve stabilní organizaci

- příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení

- smysluplnou práci

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Aneta Švecová, DiS.

Předpokládaný datum nástupu: ihned

Pokud vás pracovní nabídka zaujala kontaktujte nás na telefonním čísle: 725 526 905

Místo pracoviště: Jihlava a okolí

Typ pracovního poměru: DPP

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 130,-/hod.

Požadované vzdělání: ukončené základní vzdělání

Požadované jazyky: čeština

Zadavatel: Nezisková organizace

Platnost do 30. 9. 2020
Vytvořena 29. 7. 2020
Tagy brigáda

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Zdravotně sociální pracovník prezenční
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná

Přílohy