Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice LEKTORY PRIMÁRNÍ PREVENCE NA ZŠ PARDUBICKÉHO KRAJE
Firma SEMIRAMIS z. ú.
Popis

LEKTORY PRIMÁRNÍ PREVENCE NA ZŠ PARDUBICKÉHO KRAJE

Zajímá tě práce s žáky na základních školách? Pracuješ rád/a ve dvojici? Chceš se dozvědět více o drogách, závislostech, poruchách příjmu potravy, šikaně,...?

Přijď k nám a ukaž, co v tobě je!

Už ti bylo 20 let? Jsi student/ka a máš alespoň započaté studium VŠ/VOŠ humanitního zaměření? /Nejsi student, ale máš čas si přivydělat a jsi absolventem VŠ/VOŠ humanitního zaměření.

Hledáme lektorky/lektory pro práci s žáky na základních školách pro školní rok 2020/2021v Pardubickém kraji. Neděláme přednášky, ale interaktivní formou žáky seznamujeme s různými tématy rizikového chování.

U nás si časovou náročnost práce můžeš nastavit sám! Domluvíš si vybrané termíny se školou a můžeš vyrazit! Ale neboj, předtím tě řádně zaškolíme.

Tuhle práci můžeš stíhat při škole i na rodičovské dovolené. Naučíš se pracovat se skupinou i sám se sebou, zdokonalíš si prezentační a komunikační dovednosti. Nabízíme ti odborné vedení, práci v profesionálním týmu, školení a vzdělávání ve všem, co k práci budeš potřebovat. Rádi ti potvrdíme povinnou praxi. Podmínkou nástupu je absolvování „Zaváděcího kurzu pro lektory primární prevence“ v rozsahu 138 hod. (Kurz je plně hrazen organizací.) V případě zájmu o nabízenou pozici zašli strukturované CV obratem na denisa.cechova@os-semiramis.cz Pokud se chceš na cokoliv zeptat, bez obav volej na tel. 734 319 992.

Platnost do 31. 8. 2020
Vytvořena 27. 7. 2020
Tagy brigáda

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná
Zdravotně sociální pracovník prezenční

Přílohy