Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
Popis

HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU/KOLEGYNI Laxus z.ú. Centrum adiktologických služeb Nymburk vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE Úvazek: dle dohody (minimálně 0,5 až 1,0) Počet volných míst: 1 Nástup: dle domluvy Pracoviště: Nymburk

Pozice kontaktního pracovníka představuje smysluplnou práci vhodnou pro ty, kdo mají chuť získat nové a nevšední zkušenosti a zároveň jsou odolní vůči stresu a dobře zvládají práci v dynamickém prostředí. V našem centru pracujeme s uživateli drog na minimalizaci rizik spojených s užíváním návykových látek a společně tak přispíváme k ochraně veřejného zdraví.

Co nabízíme:  smysluplnou práci s uživateli drog  práci vhodnou pro ty, kteří mají chuť získat nové zajímavé zkušenosti  zázemí stabilní organizace  podporu v dalším vzdělávání a karierním rozvoji  pravidelnou supervizi a intervizi  možnost vyzkoušet si práci napříč službami organizace  možnost odborného růstu  25 dní dovolené

Požadujeme:  minimální věk 21 let  vzdělání: středoškolské, VOŠ, VŠ (i probíhající)  vyjasněný vztah k drogám  schopnost komunikace a práce s lidmi  chuť zkoušet a učit se nové věci  znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)  aktivní dovednost řízení (ŘP skupiny B)

Každý zájemce zašle:  profesní životopis  motivační dopis

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 25.5.2020 výše požadované dokumenty na email: mifkova@laxus.cz. Po splnění formálních požadavků budete pozváni na osobní pohovor. Termín bude upřesněn.

Platnost do 25. 5. 2020
Vytvořena 15. 5. 2020
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná
Zdravotně sociální pracovník prezenční

Přílohy