Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice VEDOUCÍ PRACOVNÍK V NZDM
Firma SEMIRAMIS z. ú.
Popis

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
SEMIRAMIS z.ú. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež N klub vypisuje výběrové řízení na pozici: VEDOUCÍ PRACOVNÍK V NZDM

Úvazek: 1,0 Počet volných míst: 1 Nástup: červen 2020 Pracoviště: Nymburk

Hledáme: Člověka do vedení z části zavedeného a z části nového týmu. Někoho, kdo je otevřený nápadům druhých, dokáže nezaujatě zvažovat dopady na službu, klienty i pracovníky a podle toho také rozhodnout. Nese zodpovědnost za následky těchto rozhodnutí. Člověka s vizí rozvoje služby v duchu etického kodexu a hodnot organizace. A zejména někoho s energií, nadšením a vnitřní motivací k práci s dětmi a mladými lidmi, s respektem k jejich životním rozhodnutím a vnitřní jistotou, že i na první pohled nepříjemné situace jsou zdrojem dalšího rozvoje. Kdo jsme my: Jsme nízkoprahové zařízení pro děti a mládež N klub. Pracujeme v odpoledních hodinách s dětmi a mladými lidmi ve věku 6 – 22 let, kteří jsou ohrožení rizikovým chováním nebo s ním již mají zkušenost. Nabízíme prostor klubu pro bezpečné trávení volného času, podporu v každodenních i náročných životních situacích a pomoc při jejich řešení. Pokrýváme dvě města – Nymburk, kde kromě ambulantní služby máme i terén v ulicích města a Mnichovo Hradiště, kde je čistě ambulantní klub.

Co potřebujeme:  Věk alespoň 25 let.  Vzdělání podle zákona 108/2006 Sb. (Zákon o sociálních službách) pro výkon pozice sociálního pracovníka.  Znalost Standardů kvality soc. služeb.  Znalost cílové skupiny a zkušenost s prací s ní.  Orientace v oblasti rizikového chování a vyjasněný postoj k němu.  Týmovost a férový přístup ke kolegům, dětem a mladým lidem.

Výhodou je:  Zkušenost z podobné pozice.  Řidičský průkaz sk. B


Na oplátku nabízíme:  Smysluplnou práci, která neustále posouvá dál.  Svobodu naplnění vlastní vize v hranicích potřeb služby a hodnot organizace.  Tým, co řeší věci narovinu.  Transparentní přístup vedení.  Finanční ohodnocení odpovídající oboru a vzdělání.  Odbornou podporu v přímé i nepřímé práci.  Pravidelnou supervizi.  25 dní dovolené, finanční podpora při dalším vzdělávání a další benefity.

Pokud vás to oslovilo, zašlete:  profesní životopis na email lenka.bednarova@semiramis.cz. Po splnění formálních požadavků domluvíme osobní setkání.

Platnost do 30. 6. 2020
Vytvořena 15. 5. 2020
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná
Zdravotně sociální pracovník prezenční

Přílohy