Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Sociální pracovník v chráněném bydlení v Havlíčkově Brodě
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

FOKUS Vysočina, z.ú. příjme nového kolegu na místo: Sociální pracovník v chráněném bydlení v Havlíčkově Brodě

Hledáme pracovníka/pracovnici na pozici "sociální pracovník v chráněném bydlení v Havlíčkově Brodě".

Náplň práce:

  • přímá práce s klienty chráněného bydlení,
  • nástup možný od srpna 2019.

Nabízíme:

  • Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci,
  • možnost podílet se na zajímavé a samostatné práci,
  • aktivní tým pracovníků s dlouholetou praxí,
  • možnost profesního růstu,
  • práce pod supervizí,
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů.
  • Nástupní mzda 24600 kč, osobní hodnocení a prémie po zapracování, dovolená navíc.

Požadujeme:

  • Odborná způsobilost pro výkon sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110),
  • trestní bezúhonnost,
  • ovládání PC,
  • schopnost samostatné a odpovědné práce,
  • otevřený, pozitivní a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním,
  • loajalita, flexibilita a aktivní přístup k práci.
  • Ochota učit se nové věci.
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou.
  • Praxe v sociálních službách nebo s cílovou skupinou duševně nemocných výhodou.

Zasílejte prosím profesní životopis a motivační dopis.

Více informací na tel: 778 701 284 - Mgr. Martin Lukáš - vedoucí chráněného bydlení

Platnost do 30. 6. 2019
Vytvořena 4. 6. 2019
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Zdravotně sociální pracovník prezenční
Zdravotně sociální pracovník kombinovaná

Přílohy