Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice CK Radynacestu hledá zaměstnance
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

Do CK Radynacestu (www.radynacestu.cz) hledáme šikovného pracovníka na HPP. Nabízíme bezkonkurenční pracovní kolektiv a mnoho dalšího :-)

Jaká je pracovní náplň?
- příprava zájezdů
- komunikace se zahraničními partnery (znalost AJ podmínkou)
- komunikace s průvodci
- administrativní činnost

Kde máme kancelář?
- v Brně na ulici Vlhká 25, přímo naproti Alzy (5 minut pěšky od Hlavasu)

Jaká je pracovní doba?
- pondělí až pátek 9:00 - 17:00 hod

A co plat?
- 20 000,- - 25 000,- čistého

Jaké nabízíme benefity?
- osobní finanční ohodnocení
- 5 sickdays
- home office
- 20 dní dovolené, po roce na HPP 25 dní dovolené
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- flexipassy ve výši 500 Kč/měsíc

* podmínkou: dobrá znalost anglického jazyka, základní práce na PC (Word, Excel, gmail apod.), min. středoškolské vzdělání s maturitou
* výhodou: znalost dalšího cizího jazyka, komunikativnost, schopnost učit se novým věcem, zkušenosti s prací v oblasti cestovního ruchu, cestovatelská vášeň
* nástup možný od června, popř. července

Těšíme se na novou kolegyni/kolegu, kteří budou sdílet naši radost z cestování!

Pro bližší informace a spolupráci zašlete svůj životopis a motivační dopis na email sopfova@radynacestu.cz

Platnost do 30. 6. 2019
Vytvořena 29. 5. 2019
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Finance and Management prezenční
Cestovní ruch prezenční
Cestovní ruch kombinovaná
Finance a řízení prezenční
Finance a řízení kombinovaná

Přílohy