Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Zdravotní sestra - Tišnov
Firma Diecézní charita Brno
Popis

Domácí hospic v Tišnově přijme zdravotní sestru/ zdravotního bratra na HPP

 

Domácí hospic v Tišnově od doby vzniku, tj. 1. listopadu 2018 posloužil již několika nemocným v závěru života a jejich rodinám. O domácí hospicovou péči je ze strany provázejících rodin i ošetřujících lékařů stále větší zájem, což nás těší.

Aktuálně však hledáme zdravotní sestru /zdravotního bratra na HPP, abychom mohli zajistit péči více potřebným. Pracujeme v týmovém seskupení lékař, paliativní sestra, psycholog, sociální pracovník a duchovní.

Pokud jste zdravotní sestřička/ zdravotní bratr a vnímáte u sebe potřebu sloužit nevyléčitelně nemocným, máte zájem o důstojnou péči v závěru života v přirozeném prostředí domova a či Vás zajímá oblast paliativní péče, jste vítán/a do týmu hospicové služby.

Požadujeme minimálně středoškolské zdravotnické vzdělání, případně specializační studium výhodou, praxi u lůžka minimálně 2 let, zodpovědnost, spolehlivost a schopnost jak samostatné, tak i týmové práce. Podmínkou je aktivní řízení vozidla, skup. B a trestní bezúhonnost.

Rádi Vás přivítáme osobně na adrese Brněnská 305, Tišnov nebo se můžete obrátit na koordinátorku služby, Mgr. Janu Křížovou (kontakt viz níže).

 

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu, motivačního dopisu (rozsah max. A4) a kopii dokladu o relevantním vzdělání na adresu: Oblastní charita Tišnov, 
Ráboňova 116, 666 01 Tišnov

nebo na e-mail: tisnov@tisnov.charita.cz.

 

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru.

Nástup dle dohody

Informace a dotazy: Mgr. Jana Křížová
mobil: 731 625 501
e-mail: jana.krizova@tisnov.charita.cz

 

 

 

Platnost do 31. 5. 2019
Vytvořena 4. 4. 2019
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Všeobecná sestra prezenční
Všeobecná sestra kombinovaná

Přílohy