Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice Administrativní podpora e-commerce - roční stáž ve Varšavě, Westwing
Popis

Posláním společnosti Westwing je inspirovat a z každého interiéru udělat krásný domov.
V současnosti nabízíme výrobky a tipy na zařizování více než 900 tisícům zákazníků v 11 zemích. Tajemství našeho úspěchu tkví v různorodém týmu šikovných lidí s pozitivním nastavením. Protože se snažíme neustále rozvíjet a růst, hledáme průběžně nové lidi z různých oblastí do našeho mezinárodního týmu.
ROČNÍ PLACENÁ STÁŽ PRO STUDENTY/ABSOLVENTY
VE VARŠAVĚ SE ZAJIŠTĚNÍM UBYTOVÁNÍ
Koho hledáme?
 Právě jsi ukončil/a studium a říkáš si, co teď? Začni svoji kariéru v mezinárodní firmě! Dovíš se, jak funguje opravdový e-commerce business působící v branži home&living.
 Hledáme lidi, kteří chtějí zažít něco nového, rádi stráví rok ve Varšavě a kromě bohatých zkušeností od nás získají i nadstandardní péči (během celé délky stáže poskytujeme ubytování a měsíční příjem). A pokud vše půjde podle plánu, po skončení stáže ti můžeme nabídnout práci natrvalo.
 Není pro nás rozhodující, jaký obor si vystudoval/a, ale to, jakým jsi člověkem a jaký máš přístup k práci. Vše tě naučíme. Nejdůležitější je pro nás znalost češtiny na velmi dobré úrovni.
Co je náplní stáže?
 Překlady popisků jednotlivých výrobků, úvodních textů a kreativní texty kampaní z polštiny do češtiny (běž se podívat na naši stránku, ať víš, o čem je řeč) www.westwing.cz 
 Kontrola správnosti informací dostupných na našich stránkách
 Komunikace s kolegy z jiných týmů (nemusíš se bát, že bys to nezvládl/a, vždy ti bude po ruce zkušenější kolega, který rád poradí).
Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis na adresu: hr@westwing.cz

Platnost do 28. 2. 2019
Vytvořena 7. 2. 2019
Tagy zahraniční stáž

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Finance and Management prezenční
Počítačové systémy kombinovaná
Počítačové systémy prezenční
Finance a řízení kombinovaná
Finance a řízení prezenční
Cestovní ruch kombinovaná
Cestovní ruch prezenční

Přílohy