Zpět na předchozí stránku Zpět na přehled pracovních nabídek

Detail pracovní nabídky

Název pozice MARKETINGOVÝ SPECIALISTA PRO STROJÍRENSKOU VÝROBU_Velká Bíteš
Firma První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Nástup možný od 1. 1. 1970
Popis

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA PRO STROJÍRENSKOU VÝROBU

Náplň práce

Přesné lití je věda. Marketing také. Hledáme nadšeného markeťáka se zájmem o techniku a strojírenství, ideálně se schopností analytického myšlení. Naše slévárna umí skvělé věci, ale víme, že správný marketingový specialista dokáže udělat divy a posunout nás ještě dál. Marketingová podpora naší slévárny přesného lití bude váš hlavní úkol. Další pracovní náplň:
  • Spolupráce při tvorbě marketingových strategií na klíčových trzích
  • Sledování trendů v oblasti přesného lití – monitoring a analýza konkurence
  • Analýza zahraničního tisku v oblasti přesného lití
  • Podpora obchodních aktivit na zahraničních trzích, účast na veletrzích, konferencích
  • Spolupráce na propagaci na webu a LinkedIn a na vytváření odborných PR článků
  • Aktualizace marketingových materiálů, prezentací a atd.
  • Práce v CRM a s databázovými systémy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenském, slévárenském nebo ekonomickém výhodou
  • Angličtina na úrovni B2
  • Zkušenosti v on-line marketingu či jiných marketingových činnostech výhodou
  • Velmi dobrou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Nabízíme

  • Pololetní a roční odměna
  • Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Příspěvek na penzijní připojištění (1 100 Kč/měsíc)
  • 23 dnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně)
  • Dotované závodní stravování
  • Pomoc při zajištění vlastního bydlení (Velká Bíteš, Brno)
  • Odborné a jazykové vzdělávání

Inzerát:

Odpovědnostní formulář: https://www.lmcg2.com/asmt/index.jsp?brand=g2&reportId=JOF&advId=1582087511&rps=202

Bc. Jana Chalupová

Personalista | Divize centrum

T: +420 566 822 935 | M: +420 736 528 199 | E: chalupova.j@pbs.cz

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., Vlkovská 279, 595 01 Velká Bíteš, Česká republika

Platnost do 30. 6. 2022
Vytvořena 27. 4. 2022
Tagy

Pro obory

Studijní obor Forma studia
Finance and Management prezenční
Cestovní ruch prezenční
Cestovní ruch kombinovaná
Finance a řízení prezenční
Finance a řízení kombinovaná

Přílohy